Gündem AnalizSon Yazılar

TAKİPÇİLERİMİZİN DİKKATİNE !

Açıldığından beri yaklaşık 5 yıldır hak-batıl savaşında kendi gücü nispetinde hakkın safını savunmaya adanmış olan sitemiz 7 ay önce Sinan GÜRSOY isimli bir şahsın asılsız ve iftiralarla dolu şikayetiyle “fetö-pyd” terör örgütünün propagandasını yapmak gibi gerçekten komik bir suçlamayla takibata uğramıştır.

Bu süreçte “fetö-pyd” terör örgütü propagandası yapma suçlamasıyla hakkımızda açılan mahkemeden berat kararı çıkmış fakat ilgili mahkemenin savcısının “biliyoruz fetöcü değilsiniz ama iktidar yanlısı da değilsiniz” diyerek cezalandırılmamızı talep etmesi ise tarihe not düşülmüştür.

Yine hakkımızda açılan idari soruşturmayı yürüten müfettişler Şerif BUDAK ve Orhan POLAT’ın savunmamızı alırken iktidar-fetö ilişkisini kastederek her iki oluşumun aslında dost olduklarını, “filler tepişirken çimenlerin ezildiğini”, “bir çok masumun bu süreçte darbe yediğini” beyan etmeleri ve hatta müfettiş Şerif BUDAK’ın cebinden 2010 yılında basılmış olan Türkçe Olimpiyatları hatırasına basılmış 1 lira ile 15 Temmuz hatırasına basılmış olan 1 lirayı çıkarıp bize göstererek “bunları ibret olsun diye saklıyorum” demesi bizi şaşırtmıştır. Daha da ilginç olanı tüm bunları bizimle paylaşmış olanlar bizim arkamızdan ceza almamızı talep etmişlerdir.

Velhasıl tüm bu süreçlerden sonra (ki hala devam etmektedir süreç) biz aynı çizgimizde son 5 yıldır verdiğimiz mücadeleyi vermeye, şahıslardan ziyade siyonizmle savaşmaya, hak bildiğimizi haykırmaya devam edeceğiz. Fetöcüler tarafından şikayet edilip, fetöcüler tarafından suçlanıp, fetöcüler tarafından sorgulandığımız ve fetöcüler tarafından cezalandırıldığımız bir dünyada ruz-ı mahşerde şikayetçi olarak katılacağımız ve hakkımızı son kırıntısına kadar alacağımız asıl mahkemenin geleceği günleri sabırla bekleyeceğiz.

Ne açlıktan korkacağız ne de ölümden rızkın ve hayatın sahibine olan imanımızdan dolayı. Hakarete ve küfre yer vermediğimiz yazılarımızla küfrü hor ve hakir kılmaya devam edecek, zulmün göğsünde tedavisi mümkün olmayan bir yara ve sızı olmayı sürdüreceğiz. Okuduğunu anlamayanların çemkirmelerine aldırış etmeden “oku” emrinin muhataplarıyla kardeşliğimizi pekiştireceğiz.

Sizlerden talebimiz bu yolda bize eşlik etmeniz, hatalarımızı düzeltmemize, doğrularımızı savunmamıza yardımcı olmanızdır. Dualarınızı esirgememeniz dileğiyle Allah’a c.c. emanet olunuz…

siyasetmektebi.com

Etiketler

İlgili Makaleler

8 Yorum

 1. Zalimin zulmü devam ettikçe mazlumun zalime karşı direnişi devam edecektir … Sonsuz hayat bahşeden rabbimizin kutsal davasını bu dünyada yeryüzünde hakim kalıncaya dek islami/insan-i mücadele sürecektir… Rabbim kalbinde nur tanelerini barındıran erlerine zaferler ve sabırlar nasip etsin … Her ne kadar zalimler ile özdeşleşmiş bir söz olsa da durmak yok yola devam …

  1. Allah c.c. razı olsun. Rabbimiz hepimizi imtihandan geçen, ayakları sabit kılınan erlerinden eylesin inşaallah…

 2. Abi şaka mı bu. Fetö-pyd suçlaması tam bir komedi. Sitenin Hüseyni duruşu ortada iken yapılan Amr bin As vari şikayet ve suçlama cidden komik. Kinlerinden gebersinler. Elinize, yüreğinize sağlık.

 3. Çakallarla dans etmek bizim işimiz…
  İstikrarlı örnek duruşunuz milyonlara hayat veriyor, bu bilinçte kalmaya devam ediniz.

 4. Yorumlarıyla bizden desteklerini esirgemeyen bütün kardeşlerimizden Allah c.c. razı olsun. Allah c.c. nasip ederse varolduğumuz sürece kendi gücümüz nispetinde mücadelemize devam edeceğiz. Hakkın batılı yerle yeksan ettiği bir dünyayı doğru safta temaşa etmek dileğiyle Allah’a c.c. emanet olunuz…

 5. “Sen utanma haksızlığa hak diyenler utansın.
  Karanlıkta karaya AK diyenler utansın.
  Sana değme dünyayı yok diyenler utansın.”
  ve
  “Çile içinde çile hak yolunda çekilir.”
  mısraları ile betimlenen mücadelenizde dik duruşunuzla mustazaflara güç veriyorsunuz.
  Allah razı olsun.

 6. Onlar, Allah’ın gönderdiklerini tebliğ ederler ve O’ndan korkarlar, Allah’tan başka kimseden korkmazlardı. Hesap görücü olarak da Allah yeter.

  Ahzap 39

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 
Başa dön tuşu
Kapalı