Çarşamba , 20 Eylül 2017
Son Yazılar

Buradasınız: Anasayfa / Gündem Analiz / CADI AVINA HAZIR OLUN…

CADI AVINA HAZIR OLUN…

Yerküre, yaratılalı beri kendisine hükmetmek isteyen küresel zalimlerden o kadar çok acı çekti ki birikmiş öfkesini Allah’ın c.c. izniyle kimi zaman zelzele, kimi zaman sayha, kimi zaman da volkan patlaması olarak dışavurdu ve hem uyarı görevini ifa etti hem de intikamını almayı bildi üzerindeki zalimlerden.

Çokça zalim olan, kafir olan, azgın ve nankör olan iki ayaklı türün, üzerinde dolaştığı her yerde kan ile ıslandı yeryüzünün yanakları ama umut ta ilk andan itibaren en derin tabakasının içine bir tohum olarak ekilmişti. Topyekün çökmeyişinin, alt üst olmayışının yegane sebebi de buydu. Her azgının kendi bağrına hesap vermek üzere gömüldüğüne tanık oldukça cehennemden önce mutlu oluyor, büyük bir hüzünle taşıdığı mazlumların ah’larının acısını böylece hafifletiyordu.

Nice zalime karşılık nice peygambere a.s. ev sahipliği yaptığı bunca asır boyunca hep en son hesaplaşma vaktinin geleceği günü dört gözle beklerken bir “Recep” ayında kirlenen bağrından bir “Şubat” ayında laleler, güller, kardelenler derildiğini görerek iyice coşuyor, yer olduğu için yarılıp zulmü yutmak üzere kendini hazırlıyordu ki küresel sermayenin ve zulmün küresel öncülerinin, ışıklı bir kürenin üzerine ellerini koyup geçmiş zaman cadıları gibi yapacakları kötülüklerin ve zulümlerin sinyalini verdiklerine üzerindeki bütün mazlumlar ve mustazaflar ile birlikte şahit oluyordu.

İşte bu hakikaten de ilginç olan görüntü gelecek günlerin bizlere neler taşıyacağını ve nelerle karşılaşacağımızı yansıtması açısından gerçekten çok önemliydi. Ve eğer yeryüzü gelip şahit olduklarımızı şerhe kalkışsa bütün o tecrübesiyle ve tanıklığıyla son savaşın ayak seslerini duyduğunu beyan edecekti.

Çünkü tesadüf olması mümkün olmayan bu resim, siyonizmi az çok tanıyanlar için birçok mesajlar taşımakta, bundan daha önemlisi siyonistler için de adeta “hazır ol” emrini içinde barındırmaktadır. Büyük şeytanın başındaki sarı öküz ile İslam coğrafyasının kalbini işgal etmiş olan siyonist krallığın başındaki bunağın ve ümmetin devrim hayallerini büyük bir “usta”lıkla çalan ve yıkan “atanmış” generalin, önlerindeki ışıklı küreyi avuçlamaları, siyonizmin bütün dünyaya sahip olma hedefine ulaşma arzusunun kendilerince sona yaklaştığının ve yakında aslında hepimizin sürekli olarak dile getirdiği hesaplaşmanın başlayacağının sinyallerini vermektedir.

Yüz milyarlarca doları ümmetin sermayesinden çalıp insanlığın düşmanlarına teslim eden Suud alçaklarının, kutsal mekanları bütün kutsallara düşman olanlara bu ilk çiğnetişleri değil ama bu resim, o kutsal topraklarda bütün kutsallara savaş açılacağını temsil etmekte ve çok bilinçli bir şekilde böyle bir mesaj yeryüzünün en kutsal beldesinde verilmektedir. Adeta düşman sızdığı yüreğimizden bize meydan okumaktadır.

Süfyani’nin bu karede neden yer almadığı ise bizce hiç de şaşırılacak bir mevzu değildir. Zira bunca öküzün çobanı da sahibi de süfyani’dir ve emin olun oradakiler O’nun emri ile bir araya gelmiş bulunmaktadırlar. Zaten direktifleri ile batıl cephesini yönlendiren süfyani’nin orada bulunmasına gerek de yoktur. O siyonizmin en tepesinde oturarak işleri idare etmektedir. Her birine ayrı ayrı görevlerini iletmiş olduğundan uşaklarının kendi aralarındaki bu tür toplantılarına katılması gerekmediği gibi muhtemelen O da farklı bir nifağın zeminini hazırlamak için çalışmalarını yürütmektedir. Ayrıca o toplantılarda İslam ümmeti ve Filistin aleyhine alınacak kararlarda parmağı yokmuş gibi temiz kalmayı garantileme ve sonraki süreçte yayacağı fitnelerin başarısını sağlama gibi bir sorumluluğu da bulunmaktadır. Ama ister katılsın ister katılmasın tüm bu organizasyonların ve hazırlıkların “başkanı” bizatihi Süfyani’dir.

Ve yazımızda paylaştığımız resim artık yeni nesil cadıların, yeni sihirler, yeni büyüler ve yeni iksirler ile yeni ve çok büyük bir saldırıya hazırlandığını göstermektedir. Bu savaşta mızraklarda Kur’anlar, meydanlarda ipler olacaktır. Bu savaşta “açlıkla korkutan şeytanlar”, saldırıya uğrayan ekin ve nesil” olacaktır. “Allah ile aldatanların” komutasında gerçekleşecek bu savaşlar tüm yeryüzünü saracak ve insanlık bütün olarak bu savaşın muhatabı olacaktır. Bu savaşta Kabil, Firavun, Karun, Haman, Nemrut, Ebu cehil, Ebu Süfyan, Ebu Leheb hep beraber inecektir meydana arkalarına Bel’am’ın fetvasını alarak.

Ama bu şavaşta 124 bin peygamberin a.s., hülasa Resulullah’ın s.a.a. nurunu taşıyan İmam ve O’nun askerleri karşı safı oluşturacak ve bütün mazlumların ve mustazafların kinlerini kuşanarak saldıracaklardır zulüm cephesine. İnsanlık topyekün cadı avına başlayacak, ağaçlar,taşlar arkalarına saklanmış bu kötülükten kurtulmak için dile gelecektir. Yeryüzü yaratıldığından beri gebe olduğu nuru doğuracak ve yerküre o nur ile parıldayacaktır. Hiçbir zalimin eli o nuru tutmaya, kuşatmaya yetmeyecektir ki zaten o eller kurumuş olacaktır.

Evet, gördüğümüz o resim, yeryüzü gibi bizi de heyecanlandırmış ve zamanın bir an önce zalimlerin ömrünü tüketeceği o ana şahit olma hevesi hücrelerimizi sarmıştır. Çünkü batıl birleştikçe zulmü artmakta, zulüm arttıkça hakkın hakimiyeti yaklaşmaktadır. Bize gözdağı vermek isteyen zalimler gözlerimizde iyice küçülmekte, saraylarının o şişirilmiş azameti, bir “sivrisineğin” fethedeceği kadar zayıf düşmektedir. İmam bizim imamımızdır, devir bizim devrimizdir. Zafer, Kerbela’dan beri hasretimizi çeken maşukumuzdur. Vuslat gayet yakındır…

siyasetmektebi.com

7 yorum

 1. Allah razı olsun Peki üstad bediüzzaman jiazretleri şeyh said kıyamına katılmayarak iman humeynin yaptığı gibimidir

  • siyasetmektebi.com

   Üstadın metodu ile İmam’ın metodu aynıdır. Üstad İran’da olsaydı İmam gibi davranırdı, İmam burada olsaydı Üstad gibi hareket ederdi.
   Ama bu dediğimiz Şeyh Said’i eleştirmekten ziyade o anda aldığı kararın tüm samimiyetine rağmen yanlış olduğunu izah etmek içindir. Şeyh Sait, İmam Zeyd gibi zulme kıyam ederken İmam’ının tavsiyesini dinlememiştir ama bunun nedeni itaatsizlikten ziyade zulümden aşırı derecede bizar olunmasıdır.

 2. Peki bu sizin görüşünüz yoksa özmuhammedi islama ve islam inkılabına uygunmu?

  • siyasetmektebi.com

   Öz Muhammedi İslam’ın liderlerinden herhangi birinin herhangi bir halkın evlatlarını dışladığını sahiplenmediğini gösterebilir misiniz? Siz İslam İnkılabının oluş sürecinde halkın üzerine kurşun sıkan Şah’ın askerlerine veya polislerine karşı İmam Humeyni’nin (r.a.) eylem izni verdiğini duydunuz mu? Yoksa o askerlere İmam’ın r.a. emriyle güller, karanfiller mi atıldı? İmam’ın r.a. safına ilk geçenlerin “onca katliam” yapan bu askerler olduğunu hiç okumadınız mı?

   Veya İmam’ın r.a. inkılap gerçekleştikten sonra yıktığı bir devlet kurumu oldu mu? O kurumlardaki yanlışları düzeltip onları ihya mı etti yoksa “biz devlete karşıydık o zaman bu binaları, kurumları ortadan kaldıralım”mı dedi?

   Anlayacağınız biz ne dediğimizin farkındayız. Merak etmeyiz siz…

 3. Yazılarınız yeni takip ediyorum ama yazılarınızı takip ettiğimde bir yazınızda devleti ve orduyu ,polisi savunmuşsunuz ve müslümanların devleti ordusu ve polisi olduğunu iddaa etmişsiniz bunu izah edebilirmisiniz.

  • siyasetmektebi.com

   Öncelikle vakit ayırıp yazılarımızı okuduğunuz ve tetkik edip sorguladığınız teşekkür ederiz.

   Sorunuza gelince; biz halkın evlatlarını savunuyoruz. İster polis olsun, ister asker olsun bu halkın evlatlarının değerli olduğunu vurguluyoruz. Halkın evlatlarını savunuyor olmamız onların potansiyellerini halkın aleyhine kullanan üst düzey zalimleri savunduğumuz anlamına gelmiyor ki bu zalimler özellikle son yıllarda ister asker olsun ister polis halkın evlatlarını ortadan kaldırıp ileride yapmayı planladıkları katliamlarda halkı koruyabilecek gücü yok etmek istiyorlar. Yani anlayacağınız bizim savunduğumuz şey halktan ve halka ait olandan başkası değildir. Yanlış da yapıyor olsa, zalimlerin oyununa da geliyor olsa bu halkın evlatlarına olan inancımızı yitirmeyiz biz.

   Devlet mevzusuna gelince biz devlet mantığına karşı değiliz. Devletin nötr olduğunu ifade ediyoruz. O devlete rengini veren siyasi sistemdir diyoruz. Devlet kurumlardan oluşur ve bu kurumlar aslında halka aittir. Siyasi sistem o kurumları kendi dilediği gibi kullanır ve bu kullanım esnasında ya zulmeder ya da adaletli davranır. İşte bizim bütün mücadelemiz zulmeden sistemlere yöneliktir. Devlet kurumlarının halkın eline geçmesi gerektiğini ve adalete hizmet edecek şekilde kullanılması gerektiğini savunuyoruz. Bu yüzden o kurumları ortadan kaldırmak değil ihya etmek gerektiğini düşünüyoruz ki zalimlerin bütün icraatları halka ait olan kurumları ya sömürmek, ya da ortadan kaldırmak olduğundan hatta itibarsızlaştırma derdinde olduklarından bu konuda da onlarla mücadele ediyoruz.

   Umarız meramımızı anlatabilmişizdir. Allah’a c.c. emanet olun…

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.

 
Scroll To Top